Empire Defense II

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57,2 MB
  • Version 3.7
  • Dil Türkçe
  • Firma GoodTeam
Strateji oyunlarında performans sergilemeyi seviyorsanız Empire Defense II mobil oyununa sahip olabilirsiniz.

Empire Defense II, Three Kingdoms'ın arka planına dayanan üstün bir strateji kulesi savunma oyunlarından bir tanesidir. Oyunumuzu IOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Heyecan verici bir mobil oyun olması sebebiyle her geçen gün sizi daha çok kendisine bağlayan bu eşsiz strateji oyununda sizde performansınız ile herkesi etkileyin. 

Empire Defense II'nin dünya çapında 45 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilerek oynanmaya başladı bile. Büyük tarihi zemin, benzersiz eğitim sistemi, zorlu kampanya aşamaları ve TD ve RPG öğelerinin mükemmel bileşimi, hepsi sizin için o kadar çok olasılık getiriyor ki sizde bu olasıklar ile savaşı kazanmak için kendinize strateji geliştirebilirsiniz. 

Süper becerilerle donanmış düzinelerce general, üç krallığa hizmet etmeniz için çağrılıyor. Sizde kendinizi krallıkları korumaya adayabilirsiniz. Kendi savaş taktikleriniz ile düşmanları ters köşe yapmak hiç bu kadar keyif verici bir hal almamıştı. Kendi kulenizi kendi güçlü stratejileriniz ile savunacak ve savaş nasıl kazanılır herkese göstereceksiniz. Bu da sizlere oyun içerisinde büyük bir heyecan yaşatacaktır. 

Empire Defense II indir
DİĞER SÜRÜMLER